Archive for sierpień, 2004

Nowe \”Bitwy\”

Dziś na łamach naszego serwisu pojawiły się opisy trzech bitew: Bitwa o Arras Bitwa o Atlantyk Bitwa o stolicę III Rzeszy Serdecznie Zapraszamy do czytania.

Aktualizacja

Dziś w ramach serwisu Śródziemnomorski Teatr Działań Wojennych pojawił się opis operacji \”Husky\” – desantu na Sycylię. Zapraszamy serdecznie.

Znów działa

Witam Udało się załatwić sprawę transferu i od tego momentu galeria działa. Przepraszamy wszystkich za tą \”drobną\” usterkę i zapraszamy do Galerii.

Awaria Galerii

Witam Prawdopodobnie od paru dni nie działa galeria, przepraszam wszystkich serdecznie za to ale przekroczyliśmy dopuszczalny transfer a przez 6 dni wyjechałem na urlop ale w ciągu 24 godzin postaramy się to naprawić. Jeszcze raz przepraszamy

„Nowe państwo”

Witam W dziale Postacie dodałem nowe państwo a mianowicie Hiszpanię. Na początek opis Franco. Dodałem również opis Freyburg Bernard Cyril który się znajduje w dziale Postacie -> Wielka Brytania. Zapraszam do czytania

„Drobna zmiana”

Witam Właśnie przed chwilą zmieniłem wyświetlanie się bloku \”Postacie\”. Teraz aby znaleść daną postać należy wybrać państwo, i po kliknięciu otworzy się strona z postaciami. Zmiana ta, choć niewielka to jednak lepsza od wcześniejszej, gdyż nie trzeba przewijać strony aby poczytać biografie danej osoby. Pozdrawiam

Nowy dział oraz opis bitwy.

Witam Przed chwilką umieściłem na stronie wstęp do nowego działu tematycznego \”Tajne Bronie Trzeciej Rzeszy\”. Narazie jest tylko wstęp ale w przygotowaniu: Relacje aliantów System Niemiecki oraz bardzo obszerny tekst o Vergeltungswaffe 1 czyli V-1. Dodałem również opis bitwy Alam Halfa. Zapraszam serdecznie do czytania.

Nowy dział „Marynarka”

Dziś na łamach naszego portalu pojawił się nowy dział tematyczny poświęcony wszystkiemu co działo się na morzach i oceanach naszej planety w okresie II wojny światowej. Zapraszamy serdecznie do czytania.

Serwis III Rzesza

W opisach Urzędów Wyższych Dowódców SS i policji, mamy już 29 pozycji. Doszło też kilka nowych biografii. W Galerii mamy już około 400 zdjęć, w tym prawie połowa jest kolorowa. Zapraszam.