Archive for Listopad, 2004

Serwis III Rzesza

Dodałem dzisiaj małe uzupełnienie do działu multimedia. W ten sposób, kolekcja pieśni i marszów, powiększyła się do 30 utworów. Zapraszam.

Serwis III Rzesza

Dodałem uzupełnienie do historii NSDAP – do puczu w Monachium – 1923.11.08-09. Są też litografie pierwszych męczenników NSDAP. (dział organizacje) Zapraszam.

Aktualizacja

NOWOŚć w serwisie Wojna NA Morzu! W dziale Najwyższe męstwo pojawili się zdobywcy Victoria Cross czyli Krzyża Wiktorii. Zapraszamy.

Serwis III Rzesza

Rozpoczynamy dzisiaj przedstawianie historii NSDAP. (dział organizacje). W Odznaczeniach doszła odznaka Coburger Abzeichen. Zapraszamy.

Serwis Odznaczenia

Umieściłem dzisiaj Traditions-Gau-Abzeichen – Pamiątkowe odznaki okręgów NSDAP – odznaki 18 Gau. Zapraszam.

Reaktywacja galerii + aktualizacja

Dziś ponownie uruchomiliśmy galerię – znajduje się w niej ponad 70 kolorowych zdjęć i ilustracji. W serwisie Marynarka pojawił się opis bitwy o Narwik. Zapraszamy.

Odznaczenia

Dzisiaj doszły kolejne odznaczenia: Baltisches Kreuz – Krzyż Bałtycki, Danziger Kreuz – Gdański Krzyż, Schleischer Adler – Śląski Orzeł. Zapraszam.

Serwis Marynarka

Pojawił się nowy dział o wojnie morskiej. Niestety na razie dostępnych jest zaledwie kilka artykułów ale już wkrótce będzie najpełniejszym polskim serwisem o II wojnie światowej na morzu. Zapraszamy

Odznaczenia

Dodałem kolejne trzy odznaczenia amerykańskie, w tym krótką historię Navy Medals of Honor. Zapraszam.

Otwieramy dzisiaj nowy serwis tematyczny – Odznaczenia państw biorących udział w II wojnie światowej. Na razie są omówione tylko 24 odznaczenia, lecz jest to dopiero początek, proszę więc o wyrozumiałość. Zapraszam do zapoznania się z prezentowanymi odznaczeniami i zgłaszania swoich uwag.