Archive for marzec, 2005

Serwis III Rzesza

W dziale multimedia dodałem dzisiaj piętnaście pieśni ZSRR, w tym słynna „Świętą wojna” (Sacred war). Jest to chwilowe umiejscowienie, gdyż wkrótce powstanie oddzielny dział tematyczny, poświęcony muzyce państw biorących udział w II wojnie światowej. Zapraszamy.

Serwis III Rzesza

W dziale multimedia zamieściłem dzisiaj pieśni i marsze Hiszpanii, Finlandii oraz Włoch. Jest to chwilowe umiejscowienie, gdyż po świętach powstanie oddzielny dział tematyczny poświęcony muzyce państw biorących udział w II wojnie światowej. Zapraszamy.

Smutna konieczność.

Witam. Chciałbym poinformować wszystkich użytkowników Forum, że w dniu 2005.03.24 zostaje ono odłączone od portalu. Przyczyną takiego działania ze strony redakcji dws.xip.pl, są rosnące koszty wynikające z przekraczania transferu, a nie są to małe kwoty. Redakcji po prostu nie stać w chwili obecnej na rosnące wydatki. Obiecujemy, że zrobimy wszystko, by nowe Forum ruszyło z […]

Serwis III Rzesza

W dziale Schutzstaffeln dodałem dzisiaj kolejny wykaz członków SS. Obecnie mamy już większość numerów od 2 do 5000, dalsze w przygotowaniu. Zapraszamy.

Serwis III Rzesza

W dziale Holocaust, zamieściliśmy dzisiaj obszerne opracowanie o obozie koncentracyjnym Stutthof. Zapraszamy do zapoznanie się z tym materiałem, jego autorem jest Butryk. Zapraszamy.

Serwis III Rzesza

W dziale Holocaust, zamieszczamy dzisiaj dalszą część materiału o KL Auschwitz. Mamy nadzieję że całość, pozwoli Wam zapoznać się z działalnością tego największego obozu śmierci. Zapraszamy.