Archive for marzec, 2006

III Rzesza

Rozpoczęliśmy przebudowę działu Waffen-SS. Jako pierwsza została poprawiona 20. Dywizja SS (estońska), wprawdzie nie jest jeszcze dokończona, ale uznaliśmy że możemy ja już przedstawić. Następne jednostki czekają w kolejce. Zapraszamy.

Wojna Obronna 1939

Dział Postacie, dodaliśmy Listę starszeństwa generałów polskich w 1939 roku, oraz biografię generała dywizji Stanisława Burhardt – Bukackiego. Zapraszamy.

Encyklopedia Uzbrojenia

Kolejna aktualizacja, tym razem Francja, plus drobne poprawki w opisach. Zapraszamy.

Nowi Współpracownicy

Witam. W imieniu Redakcji dws.xip.pl chciałbym poinformować, że naszymi nowymi współpracownikami zostali: [b]patrynius [/b]– w dziale tematycznym III Rzesza [b]Zelint[/b] – w dziale tematycznym Wojna Obronna 1939. Z ich dotychczasową działalnością mogliście się zapoznać na forum http://www.drugawojnaswiatowa.org/forum/ wiec sądzę że nie trzeba ich dodatkowo przedstawiać. Ich dotychczasowa praca świadczy tylko na ich korzyść i cieszymy […]

Encyklopedia Uzbrojenia

Aktualizacja – Japonia – doszły kolejne opisy i 34 zdjęcia. Zapraszamy.

III Rzesza

Kolejna aktualizacja w dziale Biografie. Doszły noty biograficzne: Josef Adams, Emil Alafberg, Georg Altner i Hans Aumeier. Zapraszamy.

Nowa galeria zdjęć

Dziś otwieramy nową galerię ze zdjęciami. Będzie ona systematycznie rozbudowywana i uzupełniana. Prosimy o nierejestrowanie się w galerii – można ją swobodnie przeglądać jako \”gość\”. Zapraszamy!

Polska Podziemna

Kolejna aktualizacja w serwisie. Dodaliśmy opis Struktury organizacyjnej Batalionów Chłopskich. Kolejne aktualizacje w przygotowaniu. Zapraszamy.

III Rzesza

W temacie Schutzstaffeln – SS , zamieściliśmy wykaz pierwszych 10 000 członków SS. Oczywiście, mamy jeszcze duże braki w wykazie numerów i cały czas pracujemy nad ich uzupełnieniem. Trwa też opracowywanie danych biograficznych do podanego wykazu. Zapraszamy

Polska Podziemna

Kolejna aktualizacja w serwisie. Doszedł opis Okręgowej Delegatury Rządu – Kielce. Zapraszamy.