Archive for lipiec, 2010

Serwis Encyklopedia uzbrojenia

W serwisie Encyklopedia Uzbrojenia zostały uzupełnione niemieckie zestawienia zdobycznego uzbrojenia z numeracją  Fremdgerät. Zapraszamy.

III Rzesza

Dział numery członków SS – kolejna aktualizacja numerów członków SS, obecnie mamy wykazane 35 091 numerów. Więcej informacji w temacie – nowości w serwisie. Zapraszamy.

III Rzesza

Dział numery członków SS – zamieszczamy kolejne dokumenty dotyczące SS.SS-Personalveränderungsblatt z dnia 21.06.1944 r.  Więcej informacji w temacie – nowości w serwisie.  Zapraszamy.

Polska Podziemna.

Witam. W serwisie „Polska Podziemna” ukazał się materiał omawiający strukturę organizacyjną i obsadę personalną Okręgowej Delegatury Rządu Warszawa-województwo.   Zapraszam do lektury http://www.dws-xip.pl/PW/RPDEL/pw2013.html

Polska Podziemna.

Podczas przeglądu strony na serwerze dopatrzyliśmy się dwóch wadliwie zlinkowanych materiałów, które zamieszczone zostały już w styczniu 2009. Taki stan rzeczy spowodował,  że wspomniane materiały były po prostu niewidoczne. Trudno powiedzieć kiedy powstał ten błąd. Dziś wracają one na łamy portalu. Teksty dotyczą Okręgowej Delegatury Rządu w Lublinie i ODR  Polesie. Zapraszamy do lektury. http://www.dws-xip.pl/PW/RPDEL/pw2007.html http://www.dws-xip.pl/PW/RPDEL/pw2008.html

Polska Podziemna.

W serwisie „Polska Podziemna” pojawił się materiał omawiający strukturę organizacyjną Okręgu Polesie AK. Zapraszamy do lektury. http://www.dws-xip.pl/PW/formacje/pw2012.html

III Rzesza

Dział numery członków SS – kolejna aktualizacja numerów członków SS, obecnie mamy wykazane 34 097 numerów. Więcej informacji w temacie – nowości w serwisie. Zapraszamy.

III Rzesza

Dział numery członków SS – kolejna aktualizacja numerów członków SS, obecnie mamy wykazane 33 227 numerów. Więcej informacji w temacie – nowości w serwisie. Zapraszamy.