Archive for Styczeń, 2012

III Rzesza

Dział numery członków SS – kolejna aktualizacja numerów członków SS, obecnie mamy wykazane 47 605 numerów. Więcej informacji w temacie – nowości w serwisie. Zapraszamy.

Serwis Polska Niepodległa

Szanowny Czytelniku. Z przyczyn technicznych i merytorycznych serwis Polska Niepodległa jako niezależny serwis tematyczny, zostaje z dniem dzisiejszym zamknięty i przeniesiony do serwisu Polska Podziemna, jako  dział zatytułowany: „Polska Niepodległa, czyli rzeczywistość przed okupacją”. Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z tym manewrem, według Nas koniecznym. Pozdrawiamy.

Serwis Polska Podziemna

W Serwisie „Polska Podziemna” pojawił się obszerny materiał omawiający dramatyczny przebieg zamachu na SS-Obergruppenführera i Wyższego Dowódcę SS i Policji „Ost” Wilhelma Koppe. Ten kat Narodu Polskiego był realizatorem zbrodniczej polityki III Rzeszy na terenach tzw. Generalnej Guberni. Ogrom nakładów ludzkich i materiałowych, jaki zaangażowano do jej przeprowadzenia powoduje, że Akcja Koppe” nie ma odpowiednika […]

III Rzesza

Dział numery członków SS – kolejna aktualizacja numerów członków SS, obecnie mamy wykazane 47 006 numerów. Więcej informacji w temacie – nowości w serwisie. Zapraszamy.

Serwis Polska Podziemna

W Serwisie „Polska Podziemna” pojawił się materiał omawiający strukturę organizacyjną oraz obsadę personalną Okręgu Nowogródek Armii Krajowej. http://www.dws-xip.pl/PW/formacje/pw2029.html Życzymy miłej lektury.