Archive for Maj, 2015

Serwis Ludowe Wojsko Polskie

W serwisie Ludowe Wojsko Polskie zamieściliśmy wykaz żołnierzy i oficerów należących do składu 4 pułku czołgów ciężkich. Autorem opracowania jest nasz kolega z Forum – Querqus. Lista została sporządzona na podstawie: raportów strat bezpowrotnych, rozkazów o skreśleniu ze stanów ACz, dokumentów dotyczących nagród i odznaczeń. Zawiera 134 nazwiska , co stanowi około 1/3 stanu etatowego […]

Serwis Encyklopedia uzbrojenia

W Serwisie Encyklopedia uzbrojenia zostały dodane przyczepy używane przez siły zbrojne Niemiec w dwóch kategoriach: Jako wozy konne, przyczepy i wózki ręczne: http://www.dws-xip.pl/encyklopedia/category/kraje/de/poj-de/kon-de/ Przyczepy specjalne i lawety uzbrojenia: http://www.dws-xip.pl/encyklopedia/category/kraje/de/poj-de/prz-de/ Zapraszamy do lektury.

Serwis Encyklopedia uzbrojenia

W Serwisie Encyklopedia uzbrojenia zostały zaktualizowane materiały opisujące rowery, motorowery, skutery, motocykle i trójkołowce używane przez siły zbrojne USA: http://www.dws-xip.pl/encyklopedia/category/kraje/us/poj-us/moto-us/ Zapraszamy do lektury.