Archive for Listopad, 2015

Serwis Encyklopedia uzbrojenia

W tym tygodniu ukończyłem dostosowanie istniejących opisów uzbrojenia Iraku do nowej szaty graficznej serwisu. Udział sił zbrojnych tego państwa w Drugiej Wojnie Światowej jest związany przede wszystkim z nieudanym oblężeniem brytyjskiej szkolnej bazy lotnictwa RAF na terenie tego kraju w miejscowości Habbaniya, które miało miejsce w maju 1941 roku. Zapraszamy do lektury.

Serwis Encyklopedia uzbrojenia

Pod koniec września serwis Encyklopedia uzbrojenia otrzymał nowy układ graficzne i pierwszym krajem, który otrzymał w nim kompletne zestawienie uzbrojenia i wyposażenia wojskowego jest Iran. Będę wdzięczny za wszelkie informacje na temat irańskiego wyposażenia pomocniczego (środki łączności itp.), ponieważ nie dysponuję odpowiednią literaturą na ten temat, a strony internetowe pomijają ten interesujący aspekt. Zapraszamy do […]

Serwis Encyklopedia uzbrojenia

Zgodnie z zapowiedzią serwis Encyklopedia uzbrojenia został uzupełniony o pozostałe opisy niemieckich dział kolejowych: http://www.dws-xip.pl/encyklopedia/category/kraje/de/art-de/artk-de/ Zapraszamy do lektury.