Flotylla Dunajska Węgier

Moderator: Butryk

Flotylla Dunajska Węgier

Postautor: virtualbob » wt lis 02, 2010 8:16 pm

Mam opracowany praktycznie komplet okrętów jak w temacie plus zestaw moskich statków handlowych (stan na 1939 rok).

Czy dać to do serwisu Działania Flot czy jednak do Encyklopedii uzbrojenia - opisy są bardzo krótkie ponieważ materiałów znalazłem niewiele, niemniej mam w tym zestawieniu komplet jednostek jakiego nigdzie na necie nie znalazłem...
Redaktor serwisu Encyklopedia uzbrojenia
virtualbob
Porucznik
Porucznik

Re: Flotylla Dunajska WĂŞgier

Postautor: Glasisch » ndz gru 02, 2012 8:58 pm

virtualbob pisze:Mam opracowany praktycznie komplet okrętów jak w temacie plus zestaw moskich statków handlowych (stan na 1939 rok).

Czy dać to do serwisu Działania Flot czy jednak do Encyklopedii uzbrojenia - opisy są bardzo krótkie ponieważ materiałów znalazłem niewiele, niemniej mam w tym zestawieniu komplet jednostek jakiego nigdzie na necie nie znalazłem...

Cześć
Wstaw, gdzie wolisz. Ja to potem przeglądnę i poprawię nazwy przynajmniej, boi węgierski ima też swoje przegłosy, haki i inne dziwne rzeczy.
ObrazekT 30 w czerwcu 1944 r. na wodach Zatoki Finskiej. Zbiory R. Kramer - Rostock
Glasisch
Szeregowy
Szeregowy

Wróć do Prace nad serwisem