Dr Ernst Bach

SS-Oberführer




Nr SS - nie miał numeru SS
Nr NSDAP - ?

Urodzony - 26.11.1889 r. w Hereford
Zmarł - 12.06.1933 r. w Monachium

Promocje:
24.12.1932 - SS-Oberführer

Kariera:
Studiował prawo na uniwersytecie, uzyskał doktorat z prawa
Uczestnik I wojny światowej
Brał udział w nieudanym puczu w Monachium w 1923 roku
Utworzył SS-Abschnitt I w Monachium, którym dowodził później Josef "Sepp" Dietrich
01.12.1932 - 12.06.1933 - oficer w sztabie SS-Abschnitt VIII
24,12.1932 - 12.06.1933 - szef SS Amt w SS Führung
1932 - 12.06.1933 - szef SS Gericht w sztabie RF SS

Odznaczenia m.in.:
09.11.1933 - Blutorden nr 1301 - pośmiertnie


powrót do strony głównej

© copyright 2008, Waldemar „Scypion” Sadaj
Design by Scypion